Gücümüzü doğup, geliştiğimiz topraklardan, inancımızı insanımızdan, kararlılığımızı işimize duyduğumuz saygı, disiplin ve tecrübeden alıyoruz

Gücünü, doğduğu ve kopmaz köklerle bağlı olduğu topraklardan alan Netfor, 2003 yılında kuruldu.
Yola çıktığımız günden bu yana hizmet sunduğumuz markaları müşterilerimiz olarak değil, büyük Netfor ailesinin en önemli üyeleri olarak gördük. İş ahlakı, hakkaniyet, dürüstlük ve karşılıklı güven bizim için en yüce değerler oldu. Netfor’un da bu değerler üzerinde yükselmesini istedik. Çalıştığımız firmalarla, birbirimizi karşılıklı olarak koruyan iş ilişkileri geliştirdik. Birlikte yol aldığımız kurumlara kattığımız değerlerle hem gücümüzü hem de mutluluğumuzu artırdık.
Butik bir marka olarak hizmet verdiğimiz firmalarla birlikte büyümeye inandık. Partnerlerimizle uzun ve istikrarlı iş ilişkileri geliştirmeyi, bu yolda kararlılıkla yürümeyi prensip edindik. 

Sürdürülebilir başarılar için seçici olmayı kurumsal samimiyetimizin göstergesi saydık.
Bugün dünyanın 50’den fazla ülkesine iş yapıyoruz. Dünyanın neresinde “hangi ürün satar” çok iyi biliyoruz. Çalıştığımız ülkeleri çok iyi takip ediyor, sosyal ve kültürel alışkanlıklarını derinlemesine analiz ediyor; ekonomik göstergeleri, ticari prosedürleri, ulusal ve uluslararası yönetmelikleri, değişen ve gelişen güncel trendleri çok iyi tanıyoruz.

Çeyrek yüzyıldır ithalat ve ihracat yapan hem ticaretin içinde yetişmiş hem de akademik kariyer yapmış, alanlarında uzman kurucuların omuzlarında yükselen Netfor, uzun yılların verdiği kurumsal tecrübe ve saha bilgisiyle hizmet sunduğu firmaların başarısı için durmaksızın çalışıyor. 

NETFOR İLE
DÜNYANIN KAPILARI AÇILIYOR!

Dünyaya ticaretin kapıları Netfor ile açılıyor. Lokal üreticiler, global kazançlar elde ediyor. Gelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız ile siz kazanıyorsunuz, Türkiye kazanıyor.

HAKKIMIZDA

Uluslararası Ticaretin Püf Noktaları
Elif PEKÇETİN (E-Kitap)

NETFOR İLE
DÜNYANIN KAPILARI AÇILIYOR!

Dünyaya ticaretin kapıları Netfor ile açılıyor. Lokal üreticiler,
global kazançlar elde ediyor. Gelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız ile
siz kazanıyorsunuz, Türkiye kazanıyor.

HAKKIMIZDA

Uluslararası Ticaretin Püf Noktaları
Elif PEKÇETİN (E-Kitap)

Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?