NETFOR İLE
DÜNYANIN KAPILARI AÇILIYOR!

Dünyaya ticaretin kapıları Netfor ile açılıyor. Lokal üreticiler, global kazançlar elde ediyor. Gelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız ile siz kazanıyorsunuz, Türkiye kazanıyor.

NETFOR İLE
DÜNYANIN KAPILARI AÇILIYOR!

Dünyaya ticaretin kapıları Netfor ile açılıyor. Lokal üreticiler,
global kazançlar elde ediyor. Gelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız ile
siz kazanıyorsunuz, Türkiye kazanıyor.

Gücümüzü doğup, geliştiğimiz topraklardan, inancımızı insanımızdan, kararlılığımızı işimize duyduğumuz saygı, disiplin ve tecrübeden alıyoruz

Gücünü, doğduğu ve kopmaz köklerle bağlı olduğu topraklardan alan Netfor, 2003 yılında kuruldu.
Yola çıktığımız günden bu yana hizmet sunduğumuz markaları müşterilerimiz olarak değil, büyük Netfor ailesinin en önemli üyeleri olarak gördük. İş ahlakı, hakkaniyet, dürüstlük ve karşılıklı güven bizim için en yüce değerler oldu. Netfor’un da bu değerler üzerinde yükselmesini istedik. Çalıştığımız firmalarla, birbirimizi karşılıklı olarak koruyan iş ilişkileri geliştirdik. Birlikte yol aldığımız kurumlara kattığımız değerlerle hem gücümüzü hem de mutluluğumuzu artırdık.
Butik bir marka olarak hizmet verdiğimiz firmalarla birlikte büyümeye inandık. Partnerlerimizle uzun ve istikrarlı iş ilişkileri geliştirmeyi, bu yolda kararlılıkla yürümeyi prensip edindik. 

Sürdürülebilir başarılar için seçici olmayı kurumsal samimiyetimizin göstergesi saydık.
Bugün dünyanın 50’den fazla ülkesine iş yapıyoruz. Dünyanın neresinde “hangi ürün satar” çok iyi biliyoruz. Çalıştığımız ülkeleri çok iyi takip ediyor, sosyal ve kültürel alışkanlıklarını derinlemesine analiz ediyor; ekonomik göstergeleri, ticari prosedürleri, ulusal ve uluslararası yönetmelikleri, değişen ve gelişen güncel trendleri çok iyi tanıyoruz.

Çeyrek yüzyıldır ithalat ve ihracat yapan hem ticaretin içinde yetişmiş hem de akademik kariyer yapmış, alanlarında uzman kurucuların omuzlarında yükselen Netfor, uzun yılların verdiği kurumsal tecrübe ve saha bilgisiyle hizmet sunduğu firmaların başarısı için durmaksızın çalışıyor. 

Dünyaya açılmak isyeten KOBİ'ler ile büyümek ve gelişmek isteyen firma
ve kurumlara hizmet için buradayız

Türkiye’de lokal üretim yaparak, dünya pazarlarında global kazançlar elde etmek isteyen kurum ve firmalara hizmet veriyoruz.
Büyüme ve gelişme çabası içinde olan KOBİ’lere ve kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atmış firmalara, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilir hale gelmelerini sağlayacak destekler sunuyor; başarılarının sürdürülebilir olmasını için yolculuklarında en güvenilir partnerleri olarak onlara eşlik ediyoruz.
Netfor olarak küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, kurumsallaşma, dış ticaret, pazarlama-satış, üretim, kalite, finans, risk yönetimi ve daha birçok konuda gelişim desteği sunuyoruz. Ayrıca bu alanda ihtiyaç duyacakları finansal kaynakları yaratıyor, uluslararası ticari satış uzmanlığı ve bilgi desteği sağlıyoruz.
Yurtdışına açılmak isteyen küçük ve orta ölçekli yerli firmalara ihracat yönetimi ve dış ticaret alanlarında danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor; 


yurtdışında bulunan yabancı firmalar için pazar araştırması, müşteri ilişkileri yönetimi ve mümessillik hizmetleri sunuyoruz.
Ülkemizde sayısı 3 milyonu geçen KOBİ’lerin önemi her geçen gün daha da artıyor. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de küçük ve orta ölçekli işletmelerin korunması ve geliştirilmesi amacıyla başta KOSGEB, Kalkınma Ajansları ve TÜBİTAK gibi kurumlar; devlet hibe ve teşvikleri, düşük kredi faizli ve uzun süre geri ödemeli kaynaklar gibi önemli destekler sağlıyor. Netfor olarak bu süreçlerin yönetiminde çalıştığımız firmalara en büyük desteği biz veriyoruz.
En iyilerden oluşan profesyonel ekibimiz, 25 yıla dayanan kurumsal tecrübemiz ve sahadaki uzmanlığımızla, klasik kurumsallaşma önermelerinin ötesine geçiyor ve KOBİ yönetimlerinin yetkinliklerini geliştirmesini sağlıyor; çalıştığımız firmaların sürdürülebilir başarılara sahip, kalıcı organizasyonlara dönüşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.


Taktik olmadan strateji, zafere giden en yavaş yoldur.
Strateji olmadan taktik yenilgi özncesi yapılan gürütüdür.
Sun Tzu

En büyük farkımız, bizimle başarıya çok yakın olmanız.

Biz NET değerler üzerinde yükselen bir firmayız. Sadece hizmet sunduğumuz projelere odaklanır en NET analizlere ulaşır, en doğru formüllerle markalarımıza özel stratejiler belirleriz.
Markalarımıza değer katmak için çalışır, çözüm ortaklarımız için en değerli partner olmayı hedefler, kendi değerimizi, ürettiğimiz ‘iş’ten ve markalarımıza kazandırdıklarımızdan hesaplarız.
“Ne kadar diye değil ne katarız” diye düşünür, markalarımızın gelişimine odaklanırız.
Sadece günü kurtarmayı değil, sağlam stratejilerle, planlı ve programlı bir şekilde geleceği planlarız. Bu yüzden hizmet sunduğumuz firmalarla çalışma süremiz ortalama 7 yıldır. 
Dinamik ve çalışkanız, hizmet verdiğimiz sektörlerin bugününü doğru analiz eder, markalarımızın geleceğine projeksiyon tutacak stratejileri bugünden geliştiririz.

 

Mücadele gücü yüksek, beklenmedik durumlara hızlı müdahale edebilen bir firmayız.
Doğup büyüdüğümüz, kimliğimizi oluşturan ülkemizin değerlerine sahip çıkarken, dünya vatandaşı olmanın tüm gereklerini yerine getirir, global düşünerek, pazarları ve trendleri bu mantaliteyle tahlil ederiz.
Bizden hizmet alan kurumların, nasıl ve ne emeklerle kurulduğunu bilir, gönüldaşlık geliştirir ama duyguların mantığın, matematiğin ve bilimin önüne geçmesine izin vermeyiz.
Hizmet verdiğimiz sektörleri çok iyi tanırız. Çünkü kazanmanın temel felsefesinin rakiplerimizi tanımak, koşulları iyi okumak ve fırsatları doğru kullanmak olduğunu biliriz.
Kazanmanın da büyük başarılar elde etmenin de ekip çalışmasından geçtiğine inanır; çözüm sunduğumuz firmalarla aynı ekibin bir parçası olduğumuzu asla unutmayız.

 

Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?