Dünyaya açılmak isyeten KOBİ'ler ile büyümek ve gelişmek isteyen firma
ve kurumlara hizmet için buradayız

Türkiye’de lokal üretim yaparak, dünya pazarlarında global kazançlar elde etmek isteyen kurum ve firmalara hizmet veriyoruz.
Büyüme ve gelişme çabası içinde olan KOBİ’lere ve kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atmış firmalara, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilir hale gelmelerini sağlayacak destekler sunuyor; başarılarının sürdürülebilir olmasını için yolculuklarında en güvenilir partnerleri olarak onlara eşlik ediyoruz.
Netfor olarak küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, kurumsallaşma, dış ticaret, pazarlama-satış, üretim, kalite, finans, risk yönetimi ve daha birçok konuda gelişim desteği sunuyoruz. Ayrıca bu alanda ihtiyaç duyacakları finansal kaynakları yaratıyor, uluslararası ticari satış uzmanlığı ve bilgi desteği sağlıyoruz.
Yurtdışına açılmak isteyen küçük ve orta ölçekli yerli firmalara ihracat yönetimi ve dış ticaret alanlarında danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor; 


yurtdışında bulunan yabancı firmalar için pazar araştırması, müşteri ilişkileri yönetimi ve mümessillik hizmetleri sunuyoruz.
Ülkemizde sayısı 3 milyonu geçen KOBİ’lerin önemi her geçen gün daha da artıyor. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de küçük ve orta ölçekli işletmelerin korunması ve geliştirilmesi amacıyla başta KOSGEB, Kalkınma Ajansları ve TÜBİTAK gibi kurumlar; devlet hibe ve teşvikleri, düşük kredi faizli ve uzun süre geri ödemeli kaynaklar gibi önemli destekler sağlıyor. Netfor olarak bu süreçlerin yönetiminde çalıştığımız firmalara en büyük desteği biz veriyoruz.
En iyilerden oluşan profesyonel ekibimiz, 25 yıla dayanan kurumsal tecrübemiz ve sahadaki uzmanlığımızla, klasik kurumsallaşma önermelerinin ötesine geçiyor ve KOBİ yönetimlerinin yetkinliklerini geliştirmesini sağlıyor; çalıştığımız firmaların sürdürülebilir başarılara sahip, kalıcı organizasyonlara dönüşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.


NETFOR İLE
DÜNYANIN KAPILARI AÇILIYOR!

Dünyaya ticaretin kapıları Netfor ile açılıyor. Lokal üreticiler, global kazançlar elde ediyor. Gelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız ile siz kazanıyorsunuz, Türkiye kazanıyor.

HAKKIMIZDA

NETFOR İLE
DÜNYANIN KAPILARI AÇILIYOR!

Dünyaya ticaretin kapıları Netfor ile açılıyor. Lokal üreticiler,
global kazançlar elde ediyor. Gelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız ile
siz kazanıyorsunuz, Türkiye kazanıyor.

HAKKIMIZDA

Uluslararası Ticaretin Püf Noktaları
Elif PEKÇETİN (E-Kitap)

Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?