MARKANIZA DEĞER KATAN
EN GÜVENİLİR PARTNERİNİZ

Markanıza değer katmak için çalışıyor, çözüm ortaklarımız için en değerli partner olmayı hedefliyor; kendi değerimizi, ürettiğimiz ‘iş’ten ve markalarımıza kazandırdıklarımızdan hesaplıyoruz.

MARKANIZA DEĞER KATAN
EN GÜVENİLİR PARTNERİNİZ

Markanıza değer katmak için çalışıyor, çözüm ortaklarımız için
en değerli partner olmayı hedefliyor; kendi değerimizi, ürettiğimiz ‘iş’ten ve
markalarımıza kazandırdıklarımızdan hesaplıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Dubai'de şirket kurmak İHRACAT DANIŞMANLIĞI

Hizmet Paketlerimiz

Başarıya götüren kurumsal çözümlerle daima yanınızdayız

Netfor, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, kurumsallaşma, dış ticaret, pazarlama-satış, üretim, kalite, finans, risk yönetimi ve daha birçok konuda gelişim desteği sunuyor. Ayrıca bu alanda ihtiyaç duyulan finansal kaynak ve uluslararası ticari uzmanlık desteğini de sağlıyor. Yurtdışına açılmak isteyen küçük ve orta ölçekli yerli firmalara ihracat yönetimi ve dış ticaret konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti de veren Netfor, yurtdışında bulunan yabancı firmalar için pazar araştırması yapıyor, müşteri ilişkileri yönetimi ve mümessillik hizmetleri veriyor.

Dış Ticaret Yönetimi

Dış Ticaret Departmanlarının danışmanlık ve ekip desteğiyle dışarıdan yönetilmesi.

Operasyonel Destek

İthalat, ihracat ve gümrük işlemlerine ilişkin operasyonel destek ve danışmanlık.

İhracata İlk Adım Programı

• Firmanın mevcut durumunun tespiti, ihracat potansiyelinin belirlenmesi, firma motivasyonunun teşhisi.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

• Firmalarda var olan ve/veya yeniden talep edilen ‘Satış Sistemi’nin analizi.

Karlılık ve Verim Arttırma

İhracatı başlamış ve devam eden firmaların karlılıklarının ve verimliliklerinin artırılmasına yönelik danışmanlık faaliyetleri.

Danışmanlık Referanslarımız

• ABİGEM ADANA
• ADANA TİCARET ODASI

Nitelikli eğitim, maksimum verim, deneyimleyerek öğrenme

Netfor eğitimleri, katılımcılar için maksimum verimlilikte geçmesi için tasarlanmıştır. Tüm eğitimlerimiz, eğitmenlik görevlerinin yanında alanlarında uzman olarak çalışan ve aktif olarak mesleklerini yapmaya devam eden danışmanlardan oluşmaktadır.
Eğitimlerimizde kullandığımız sunumları, güncel vaka ve örneklerle zenginleştirilerek, katılımcıların çok daha iyi algılamalarını sağlayacak uygulamalara dönüştürüyoruz. 

Pratiğe yönelik uygulamalarla katılımcıların çok daha iyi algılamalarını sağlayacak uygulamalara dönüştürüyoruz. Pratiğe yönelik uygulamalarla katılımcıların vakaları deneyimlemelerine olanak sağlıyoruz.
Katılımcılarımıza eğitimlerinin sonrasında da ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor, bu yöntemle hem katılımcılarımıza desteğimizi sürdürüyor hem de eğitlerimizin verimliliği ölçümlüyoruz.

Uluslararası Fuarlara Katılım

1 GÜN
  • Uluslararası Fuarlara Katılım Doğru ve verimli fuar nasıl seçilir? Fuar maliyetlendirmesi nasıl yapılır? Fuarlara katılırken nelere dikkat edilmelidir? Sorularının yanıtlarını vererek, firmaların fuar organizasyonlarını yapmalarına yardımcı olmak.

İhracatta Fiyatlandırma ve Teklif Hazırlama

1 GÜN
  • İhracatta Fiyatlandırma ve Firmaların, ihracat fiyat teklifi oluştururken Teklif Hazırlama oluşan masraf kalemlerinin değerlendirilmesi ve tüm bunlara göre teklif hazırlanması.

Dış Ticarette Düzenlenen Dökümanlar

1 GÜN
  • Dış Ticarette özellikle dökümanlarda yapılan hatalar dolayısıyla Düzenlenen oluşan demoraj, ardiye gibi masrafların önlenmesi için dökümanlar dökümanların hazırlanması konusunda bilgi aktarma.

İhracatta Müşteri Bulma Taktikleri

2 GÜN
  • İhracatta Müşteri ihracata başlayarak, kalıcı ve sürekli satışın sağlanabilmesi için firmaların alt yapılarının Bulma Teknikleri oluşturulması ve ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışların artırılması.

Incoterms 2010'a Göre Teslim Şekilleri

1 GÜN
  • Uluslararası Fuarlara Katılım Doğru ve verimli fuar nasıl seçilir? Fuar maliyetlendirmesi nasıl yapılır? Fuarlara katılırken nelere dikkat edilmelidir? Sorularının yanıtlarını vererek, firmaların fuar organizasyonlarını yapmalarına yardımcı olmak.

Incoterms 2010'a göre Dış Ticarette Ödeme Şekilleri

2 GÜN
  • İhracat-ithalat yapan firmaların ödeme şekillerine göre pazarlık şanslarını artırmak ve oluşabilecek risklerin minimize edilmesini sağlamak.

Dış Ticarette Yazışma Teknikleri

1 GÜN
  • İthalat - ihracat yapan firmaların müşterileri ile olan iletişimlerini güçlendirmeleri sağlanması ve kurumsal, profesyonel imajla ürünlerini sunmalarının sağlanması.

Uluslararası Pazarlama ve Uluslararası Paz. Giriş Şekilleri

1 GÜN
  • Firmaların yurt dışı pazarlarda kalıcı olmalarını sağlamak amacıyla, uluslararası pazarlarda dikkat edilmesi gereken hususların belirlenmesi ve uzun vadeli yüksek karlılığın elde edilerek uluslararası marka olmak.

Satış Başvurularını Özendirmek ve Yanıtlandırmak

2 GÜN
  • Satış başvurularını özendirme ve yanıtlandırma, siparişlerin hazırlanması sırasındaki dikkat edilmesi gereken püf noktaların aktarılması. Bu sayede satışların artırılması görevlerinden birisidir. Satış başvurularını özendirme ve yanıtlama faaliyetinin içeriği konusunda toplanmaktadır.

İhracatta Dağıtım Kanallarının Seçimi ve Kurulması

1 GÜN
  • Dağıtım kanallarının ihracat konusunda önemi ve fiyatlara olan etkisinin analiz edilmesi.

KOBİ'LER İÇİN DOĞRU DANIŞMAN İLE KAZANMA REHBERİ

Sizde Bunlardan Yakınıyor musunuz?

Siparişlerimi bir türlü zamanında ulaştıramıyorum!
Yeni yatırımlarım için kaynak bulamıyorum.
Sorunlarıma çözüm bulacak güvenilir Danışman bulamıyorum!
Nitelikli çalışan bulamıyorum!
Benim iş alanımda uzmanlaşmış bilgi kaynakları bulamıyorum.
Her iş bana bakıyor, haftanın yedi günü çalışıyorum.
İhracat yapmak istiyorum ama uluslararası iş tecrübem yok.

Danışmanlık hizmetlerini uzun süreli ve pahalı buluyorum.
Her işe ayrı bir danışmanla nasıl çalışırım?
Nasıl değişirim?
Nasıl büyürüm?
Nasıl daha başarılı olurum?
Üretim sorunlarımı (teknoloji) nasıl aşarım?
Rakiplerime karşı nasıl üstünlük sağlarım?

Yaş Meyve Sebze İhracatı

Netfor, Anadolu’nun bereketli topraklarında üretilen, tadı, kokusu ve kalitesiyle birinci sınıf yaş sebze ve meyveyi dünya pazarlarına ihraç ediyor. Netfor, ihraç ettiği yaş sebze ve meyveleri en iyi üreticilerden temin ediyor. Tam mevsiminde ve en olgun halinde dalından alınan ürünlerin, mükemmel paketlenip varış noktasına kadar en küçük bir zarara uğramamasına azami özeni gösteriyor.
Türkiye’nin en lezzetli çilek, kayısı, kiraz, çağla badem, erik gibi meyvelerini, biber, domates ve benzeri sebzeleri Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Suudi Arabistan, Umman, Kuveyt gibi Körfez ülkelerinin yanı sıra Almanya, Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkelerine ihraç ederek Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini dünya ile buluşturmanın keyfini yaşıyor.
Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?