İhracat Aracı Firma
Netfor İhracat Danışmanlığı

İhracat aracı firmalar, dış ticarete başlatan şirketlerin işlerini kolaylaştırmak için kurulmuştur. Karlı ve sorunsuz dış ticaret için vazgeçilmez olan ihracat aracı firmalar arasında önemli bir yere sahip olan Netfor İhracat Danışmanlığı, ihracatta yol arkadaşınız olmak için kurulmuştur.

Netfor 2003 yılından bu yana ihracat aracı firma olarak hizmet vermektedir. İhracat geniş bir alanı temsil eder. Özellikle dış ticaret daha çok dikkat ve doğru hamleyi gerektirir. Bizler bu konuda Dubai’ye yapılan ihracatta önemli bir yer edinmiş ihracat aracı firmasıyız. Yaş meyve ve sebze başta olmak üzere birçok üründe ve sektörde, yüzlerce ihracat şirketine hizmet vermekteyiz. Sürdürülebilir ihracat politikaları ile doğru hamleler atıyoruz. Çeyrek yüzyılda sağladığımız başarılı büyüme ile müşteri portföyümüzü arttırmaya devam ediyoruz.

Netfor İhracat Aracı Firma Farkı

 Netfor net değerler üzerine yükselişe geçen bir firmadır. Danışmanlığımız özel stratejiler üzerine kuruludur. Dinamik ve çalışkan bir sektör yaratmak adına planlı ve programlı bir alan yaratmaktayız. Beklenmedik durumlara karşı her zaman bir çözüm hamlemiz vardır. Global ekonomiyi, trendleri ve tüketiciyi yakından tanıdığımız için doğru hamleler daha çok ön plana çıkar. Dış ticarette ve ihracatta en önemli şey doğru karar mekanizmasıdır. Bunu yaptığımız için yenilikçi firmalar arasında yer alırız.

Netfor ve Kurumsal Çözümler

İhracat aracı firma olarak kurumsal çözümlerde daima öndeyiz;

 • Hazırlık
 • Pazar Araştırma
 • Aksiyon
 • Risk Yönetimi
 • Analiz
 • Başarı

Sıralamamızla şirketinizin yol arkadaşıyız. İhracat sürecinde herhangi bir alanda yaşanan bozulma tüm alanları olumsuz etkiler. Netfor oluşabilecek sorunların önüne geçerek, oluşan sorunları da anında çözerek, ticarette başarı oranını yükseltmektedir. Operasyonel desteğimiz ile karlı ticaret yapmanızı sağlamaktayız. Ayrıca eğitimlerimiz ile şirketinizi geliştiriyoruz ve ihracata ilk adım programını sunarak işleme başlıyoruz. Başarımızı paylaşarak daha geniş bir verimlilik ağı oluşturuyoruz.

İhracata İlk Adım Süreçleri

 • İlk olarak firmanın mevcut durumu tespit edilmesi,
 • İhracat potansiyeli en doğru şekilde belirlenmesi,
 • Firma motivasyonu konusunda genel bir teşhis yapılması,
 • Pazar seçimi ve bunun akabinde hedef tercihi yapılması,
 • Pazara giriş ve dağıtım kanalları belirlenmesi,
 • İhracat eylemi için genel bir plan dökümü hazırlanması

Tüm bunları başarılı bir şekilde uygulayarak, en iyi ihracat aracı firmaları arasında yer almaktayız.

Net-For Dubai'de şirket kurmak

Net-For BAE, Dubai’de iş yapan onlarca müşterisi ve yılların deneyimiyle, en iyi ihracat aracı firmalarındandır. Profesyonel ticaret danışmanlarımız tüm sorularınızı ücretsiz yanıtlamak için beklemektedir. Bize yazarak ve bizi arayarak sizde hızlı ve sorunsuz bir şekilde Dubai’de iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel ve size özel çözümler için; BİZİ ARAYIN veya BİZE YAZIN SİZİ AYARALIM!
Net-For ihracat danışmanlığı; Başarıya götüren kurumsal çözümler.

Bizimle Birlikte İhracat ve İthalat Konusunda Uzmanlaşmak İster misiniz?
Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?